Vyšší odborná škola

Den otevřených dveří 2017

Ve středu 8. února jsme otevřeli dveře všem zájemcům o studium na naší škole. Našli se potenciální studenti, kteří se přišli podívat do prostor školy, obeznámili se s náplní výuky a ptali se na vše, co pro ně bylo zajímavé či potřebné. Na všechny budoucí studenty se již těšíme!  

 

Vánoční večírek a Ježíškův bazárek 2016

Nejdříve jsme si poslechli vánoční zvěst naší spirituálky a zazpívali si koledy. Na programu byla také prezentace ze Stuttgartu. Následovala ochutnávka cukroví a svařených nápojů společně s možností nákupu v Ježíškově bazárku vol. 2. Výtěžek z letošního ročníku putoval do chráněného bydlení Ovečka na nákup nové pračky. Děkujeme a přijďte zas! 

 

Stuttgart 2016

V prvním adventním týdnu byli naši druháci společně se studenty ze Střední zdravotnické školy EA na studijně-poznávacím pobytu ve Stuttgartu. Během pěti dnů zvládli návštěvy sociálních a zdravotnických zařízení, partnerské školy, Mariabergu a prohlídku Stuttgartu. Na tuto akci nám přispělo Město Brno, za tento příspěvek městu děkujeme.  

 

Noc venku v Brně 2016

Letošní Noci venku se účastnilo nebývalé množství našich studentů. Celkem devět studentů a studentek přenocovalo venku u sochy Jošta, a to i přes nepřízeň počasí. Další se v podvečer zúčastnili doprovodného programu. Ráno se spáči přišli do školy zahřát a zaslouženě nasnídat. Jen tak dál, vzhůru k dalším nevšedním zážitkům.  

 

Návštěva ze Stuttgartu v Brně

Skupina studentů s pedagogy z naší partnerské školy ze Stuttgartu nás navštívila v říjnu. V pondělí proběhlo seznamování spojené s pestrým programem u nás ve škole, následoval oběd a odpolední prohlídka Brna. Zbývající dny strávili naši němečtí přátelé plánovanými exkurzemi po sociálních zařízeních.  

 

Adaptační pobyt Daňkovice 2016

Hned první týden v září se naši milí prváci odebrali na adaptační pobyt do Daňkovic, připadali si jako květinové děti. Aby ne, když se program nesl v duchu hippie. Studenti se vrátili spokojení a pozitivně naladěni do školních lavic a na své zážitky a zkušenosti z pobytu navázali v Osobnostně sociálním výcviku.  

 

25. výročí Evangelické akademie v Brně

1. září 2016 začal slavnostně v Červeném kostele nový školní rok. Zároveň proběhly za přítomnosti mnoha hostů slavnostní bohoslužby připomínající 25. výročí Evangelické akademie v Brně a po nich neformální setkání studentů, absolventů, současných i bývalých učitelů a hostů.  

 

Vánoční večírek a dobročinný bazar 2015

Vánoční večírek letos proběhl v dobročinném duchu. Všichni, kdo se objevili, mohli přispět prostřednictvím nákupu na Dobročinném vánočním bazaru (který pořádala jedna z našich studentek) na nákup certifikátů ze stránek Člověk v tísni. 

 

Stuttgart 2015

Studenti druhého ročníku se zúčastnili v prvním prosincovém týdnu již tradičního studijně-poznávacího pobytu ve Stuttgartu. Město Brno nám na tuto akci přispělo částkou 30.000 Kč. Za tento příspěvek městu děkujeme. 

 

Noc venku 2015

Studenti prvního ročníku se zúčastnili tiskové konference k projektu Noc venku. Někteří odvážlivci se pak k samotné akci přespání venku o týden později přidali, ráno se pak přišli do školy ohřát a nasnídat. 

 

Strana: 1 2 3 4 5 > >>